... || www.sondestan.tk || ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teknik destek ve bilgi paylaşim forumu.

Latest imagesGiriş yapAnasayfaAramaKayıt OlAvatar Seçin

Wolfteam Envanter hack + Wall + Unlımıted Ammo + Hwıd + Mermı Sekmeyen Hack BEN LOSELO01 CARIM CALINDI AMA DEVAM EDECEIM

5 posters
YazarMesaj
loselo011
Isınmiş
Isınmiş

Wolfteam Envanter hack + Wall + Unlımıted Ammo + Hwıd + Mermı Sekmeyen Hack BEN LOSELO01 CARIM CALINDI AMA DEVAM EDECEIM Empty
MesajKonu: Wolfteam Envanter hack + Wall + Unlımıted Ammo + Hwıd + Mermı Sekmeyen Hack BEN LOSELO01 CARIM CALINDI AMA DEVAM EDECEIM   Wolfteam Envanter hack + Wall + Unlımıted Ammo + Hwıd + Mermı Sekmeyen Hack BEN LOSELO01 CARIM CALINDI AMA DEVAM EDECEIM Icon_minitimePaz Tem. 10, 2011 10:39 pm

Arkadaslar Sıtede Uzun Bır Zamandır Yokum. Ve SIze Kendı Yaptıgım Hackı Sunacaım Normalde BUnu Satarım Ama Hersey Sızın Icın.

LİNK : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ilk Once ANTIVURUSU Kapayın WT.DLL de VIrus Var Very Happy Ama PC Cokmez Merak Etmeyn.

Kullanım :

Ilk Wolfteamı Acın Ve ALT + TAB Yaparak Alta Alın Sonra Kernel Detective.exe yi acın ORdan C:/Program Files/SoftnyxGame/Wolfteam.... Var Onu Bulun Ve Bı KEre Tıklayın Sonra Ustte Libraries Var Ona Tıklayın Wolfteam.bin Vardır Ona Sag Tıklayıp Inject New Lıbary Deyın Ordan Ilk WT.DLL yı Secın Sonra Unlimited ammo & nade.dll yi Secin Sonra Ise FullTrainerWT.vmp.dll var onu secin Silahları Kendınıze Gore aa credıs var oda sınırsız mermı ıcın Very Happy ona tmm deyın oyna gırın ve OYNayın Envantere Gelın SIlahlara TIklamayın Atar TUM ITEMLER Sızde Olmaz Sadece HILEDE Sectıgınız Itemler SIzde Olur Ve OYNU ALTA ALMAYIN. ( HEPSI DOSYADA VAR )

Wolfteama atılacak Adlı Dosyanın Icındekılerı Wolfteamı Nereye Kurduysanız oraya atın yoksa ban yersınız ve ban yemsı carınız varsa banınız kalkar Smile

+ HWID DA VAR HWID - Loselo011 - Loselo01.exe ( BEN YPTIM ) ONA TIKLARSANIZ HWID AKTIF OLUR Smile

İYİ OYUNLAR : MSN : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

LİNK KIRIKSA MSN EKLEYIN YADA OZEL PM ATIN ORDAN LINKI DUZELTEM Wink

loselo011
Isınmiş
Isınmiş

Wolfteam Envanter hack + Wall + Unlımıted Ammo + Hwıd + Mermı Sekmeyen Hack BEN LOSELO01 CARIM CALINDI AMA DEVAM EDECEIM Empty
MesajKonu: Geri: Wolfteam Envanter hack + Wall + Unlımıted Ammo + Hwıd + Mermı Sekmeyen Hack BEN LOSELO01 CARIM CALINDI AMA DEVAM EDECEIM   Wolfteam Envanter hack + Wall + Unlımıted Ammo + Hwıd + Mermı Sekmeyen Hack BEN LOSELO01 CARIM CALINDI AMA DEVAM EDECEIM Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 3:14 pm

LUTFEN YORUM YAPIN YOKSA KONUYU SILICEIM
x+x=x
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Wolfteam Envanter hack + Wall + Unlımıted Ammo + Hwıd + Mermı Sekmeyen Hack BEN LOSELO01 CARIM CALINDI AMA DEVAM EDECEIM   Wolfteam Envanter hack + Wall + Unlımıted Ammo + Hwıd + Mermı Sekmeyen Hack BEN LOSELO01 CARIM CALINDI AMA DEVAM EDECEIM Icon_minitimeC.tesi Nis. 28, 2012 5:22 pm

Sil mq sil
samba1903
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Wolfteam Envanter hack + Wall + Unlımıted Ammo + Hwıd + Mermı Sekmeyen Hack BEN LOSELO01 CARIM CALINDI AMA DEVAM EDECEIM   Wolfteam Envanter hack + Wall + Unlımıted Ammo + Hwıd + Mermı Sekmeyen Hack BEN LOSELO01 CARIM CALINDI AMA DEVAM EDECEIM Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2012 2:43 pm

x+x=x olum bak düzgün konuş lann allahallaahh Evil or Very Mad
wolfteam delisi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Wolfteam Envanter hack + Wall + Unlımıted Ammo + Hwıd + Mermı Sekmeyen Hack BEN LOSELO01 CARIM CALINDI AMA DEVAM EDECEIM   Wolfteam Envanter hack + Wall + Unlımıted Ammo + Hwıd + Mermı Sekmeyen Hack BEN LOSELO01 CARIM CALINDI AMA DEVAM EDECEIM Icon_minitimeÇarş. Tem. 25, 2012 8:25 pm

yaw kardesım kırık lınk koymayın bizi bosuna ugrastırmayın scratch Evil or Very Mad Exclamation
takva52
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Wolfteam Envanter hack + Wall + Unlımıted Ammo + Hwıd + Mermı Sekmeyen Hack BEN LOSELO01 CARIM CALINDI AMA DEVAM EDECEIM   Wolfteam Envanter hack + Wall + Unlımıted Ammo + Hwıd + Mermı Sekmeyen Hack BEN LOSELO01 CARIM CALINDI AMA DEVAM EDECEIM Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2014 10:07 am

yaw ilivid çıkıyo linki değiştir

Wolfteam Envanter hack + Wall + Unlımıted Ammo + Hwıd + Mermı Sekmeyen Hack BEN LOSELO01 CARIM CALINDI AMA DEVAM EDECEIM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben loselo01 Artık loselo011 cunku loselo01 carım calındı %100 HWID AKTIF GARANTI VERIYORUM HWID AKTIF GELIN BUYRUK ++ REP ++ ISTERIM ARTIK HER HILE ACILCAK HA +++ REP +++
» Wolfteam HWİD %100 AKTİF 2011 BEN BULDUM LOSELO01 CARIM CALINDIGI ICIN LOSELO011
» WolfTeam Hack Wolfteam wall hack indir wolfteam tr hack sınırsız mermi
» Wolfteam Wolflite ama paralı bedava deill Aynı zamanda hwıd ayarı gel ıcerı buyur loselo01 farkıylaa +++rep+++
» loselo01 FARKIYLA TR DE CALSAN AMMO HACK