Teknik destek ve bilgi paylaşim forumu.

Giriş yapAnasayfaTakvimSSSÜye ListesiKullanıcı GruplarıAramaKayıt OlAvatar Seçin

Paylaş | 

Wolfteam Envanter hack + Wall + Unlımıted Ammo + Hwıd + Mermı Sekmeyen Hack BEN LOSELO01 CARIM CALINDI AMA DEVAM EDECEIM

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
loselo011
Isınmiş
Isınmiş

MesajKonu: Wolfteam Envanter hack + Wall + Unlımıted Ammo + Hwıd + Mermı Sekmeyen Hack BEN LOSELO01 CARIM CALINDI AMA DEVAM EDECEIM   Paz Tem. 10, 2011 10:39 pm

Arkadaslar Sıtede Uzun Bır Zamandır Yokum. Ve SIze Kendı Yaptıgım Hackı Sunacaım Normalde BUnu Satarım Ama Hersey Sızın Icın.

LİNK : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ilk Once ANTIVURUSU Kapayın WT.DLL de VIrus Var Very Happy Ama PC Cokmez Merak Etmeyn.

Kullanım :

Ilk Wolfteamı Acın Ve ALT + TAB Yaparak Alta Alın Sonra Kernel Detective.exe yi acın ORdan C:/Program Files/SoftnyxGame/Wolfteam.... Var Onu Bulun Ve Bı KEre Tıklayın Sonra Ustte Libraries Var Ona Tıklayın Wolfteam.bin Vardır Ona Sag Tıklayıp Inject New Lıbary Deyın Ordan Ilk WT.DLL yı Secın Sonra Unlimited ammo & nade.dll yi Secin Sonra Ise FullTrainerWT.vmp.dll var onu secin Silahları Kendınıze Gore aa credıs var oda sınırsız mermı ıcın Very Happy ona tmm deyın oyna gırın ve OYNayın Envantere Gelın SIlahlara TIklamayın Atar TUM ITEMLER Sızde Olmaz Sadece HILEDE Sectıgınız Itemler SIzde Olur Ve OYNU ALTA ALMAYIN. ( HEPSI DOSYADA VAR )

Wolfteama atılacak Adlı Dosyanın Icındekılerı Wolfteamı Nereye Kurduysanız oraya atın yoksa ban yersınız ve ban yemsı carınız varsa banınız kalkar Smile

+ HWID DA VAR HWID - Loselo011 - Loselo01.exe ( BEN YPTIM ) ONA TIKLARSANIZ HWID AKTIF OLUR Smile

İYİ OYUNLAR : MSN : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

LİNK KIRIKSA MSN EKLEYIN YADA OZEL PM ATIN ORDAN LINKI DUZELTEM Wink

Kullanıcı profilini gör
loselo011
Isınmiş
Isınmiş

MesajKonu: Geri: Wolfteam Envanter hack + Wall + Unlımıted Ammo + Hwıd + Mermı Sekmeyen Hack BEN LOSELO01 CARIM CALINDI AMA DEVAM EDECEIM   Ptsi Tem. 11, 2011 3:14 pm

LUTFEN YORUM YAPIN YOKSA KONUYU SILICEIM
Kullanıcı profilini gör
x+x=x
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Wolfteam Envanter hack + Wall + Unlımıted Ammo + Hwıd + Mermı Sekmeyen Hack BEN LOSELO01 CARIM CALINDI AMA DEVAM EDECEIM   C.tesi Nis. 28, 2012 5:22 pm

Sil mq sil
Kullanıcı profilini gör
samba1903
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Wolfteam Envanter hack + Wall + Unlımıted Ammo + Hwıd + Mermı Sekmeyen Hack BEN LOSELO01 CARIM CALINDI AMA DEVAM EDECEIM   C.tesi Haz. 16, 2012 2:43 pm

x+x=x olum bak düzgün konuş lann allahallaahh Evil or Very Mad
Kullanıcı profilini gör
wolfteam delisi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Wolfteam Envanter hack + Wall + Unlımıted Ammo + Hwıd + Mermı Sekmeyen Hack BEN LOSELO01 CARIM CALINDI AMA DEVAM EDECEIM   Çarş. Tem. 25, 2012 8:25 pm

yaw kardesım kırık lınk koymayın bizi bosuna ugrastırmayın scratch Evil or Very Mad Exclamation
Kullanıcı profilini gör
takva52
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Wolfteam Envanter hack + Wall + Unlımıted Ammo + Hwıd + Mermı Sekmeyen Hack BEN LOSELO01 CARIM CALINDI AMA DEVAM EDECEIM   C.tesi Mayıs 31, 2014 10:07 am

yaw ilivid çıkıyo linki değiştir
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Wolfteam Envanter hack + Wall + Unlımıted Ammo + Hwıd + Mermı Sekmeyen Hack BEN LOSELO01 CARIM CALINDI AMA DEVAM EDECEIM   

Wolfteam Envanter hack + Wall + Unlımıted Ammo + Hwıd + Mermı Sekmeyen Hack BEN LOSELO01 CARIM CALINDI AMA DEVAM EDECEIM
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WOLFTEAM İLE İLGİLİ HERKEZİN KAFASIN YORAN KP ...
» Wolfteam ın Tum Serverleri ...
» KP bugu bilen cok ama bilmeyenler için..
» Gel Bak Memnun Kalacaksın....®