... || www.sondestan.tk || ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teknik destek ve bilgi paylaşim forumu.

Latest imagesGiriş yapAnasayfaAramaKayıt OlAvatar Seçin

loselo01 FARKIYLA TR DE CALSAN AMMO HACK

4 posters
YazarMesaj
loselo01
Süper Mod
Süper Mod
loselo01

loselo01 FARKIYLA TR DE CALSAN AMMO HACK  Empty
MesajKonu: loselo01 FARKIYLA TR DE CALSAN AMMO HACK    loselo01 FARKIYLA TR DE CALSAN AMMO HACK  Icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 4:29 pm

Arkadaslar bı konuyu gezerken bazı hılelerı buldum onları karıstırdım kod larını bırlestırdım ammo hack la wın 7 ınjector ve turkey hack ın kodlarını bırlestırıdm ve bu cıktı yanı hıle wın 7 de ve wolfteam turkey de calsııyor .

1.indirin
2.rardan cıkarın
3.xtra-munu exe yi acın
4.wolfteam turkey e gırın
5. oyun acılınca oynu alta alıp codedd by zaydoo yazısına tmm deıyn

hack calısstı bu kadar oyundan sadece busuru el bonbası atınca atıyor benım tavsıyem bazuka alın ve onla patlatın Very Happy

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

4 link vardır. Linkler yenidir.

Calısmassa buraya yazın lınk kırıksa yenılerım lınkı . okem ı iyi oyunlar dilerim size hack %100 calsııyor bende calstı
loselo01
Süper Mod
Süper Mod
loselo01

MesajKonu: Geri: loselo01 FARKIYLA TR DE CALSAN AMMO HACK    loselo01 FARKIYLA TR DE CALSAN AMMO HACK  Icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 4:30 pm

Arkadaslar ben bu konuyu bırkac kez yayınladım gormeyenler ıcın yıne yayınlıyorum cunku hack sahıden tr de calısıyor
umq123
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: loselo01 FARKIYLA TR DE CALSAN AMMO HACK    loselo01 FARKIYLA TR DE CALSAN AMMO HACK  Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 10:53 am

KARDES RAR DİOSUNUZ BASKA SEKİLDE ÇIKIO ODA OOLMUO NSL YAPICAZ ? SÖLERMİASİN.
haratman
Isınmiş
Isınmiş
haratman

MesajKonu: Geri: loselo01 FARKIYLA TR DE CALSAN AMMO HACK    loselo01 FARKIYLA TR DE CALSAN AMMO HACK  Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 10:19 pm

hay ananı si ke m ananın amına sokam senin anneni babanı bacını si kemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
alibabaholding
Aktif
Aktif
alibabaholding

MesajKonu: Geri: loselo01 FARKIYLA TR DE CALSAN AMMO HACK    loselo01 FARKIYLA TR DE CALSAN AMMO HACK  Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 6:57 pm

y ainanmayın bu piç kurusuna paydosu beklicez başka çare yok

loselo01 FARKIYLA TR DE CALSAN AMMO HACK
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arkadaslar Ben Loselo01 Im Bırısı Carımı caldı Yemınlen Allah Belamı Versın Ben Loselo011 E Gırıncede Loselo01 MSJ ATMIS BANA SEN KIMSIN LOSELO01 BENIM DIYOR YAA UFF LOSELO01 BENIM MSN MIDE PAYLASMISTIM SITEDE ZUHAHAHA_1@hotmail.com MSN IM BU
» Wolfteam Envanter hack + Wall + Unlımıted Ammo + Hwıd + Mermı Sekmeyen Hack BEN LOSELO01 CARIM CALINDI AMA DEVAM EDECEIM
» Ben loselo01 Artık loselo011 cunku loselo01 carım calındı %100 HWID AKTIF GARANTI VERIYORUM HWID AKTIF GELIN BUYRUK ++ REP ++ ISTERIM ARTIK HER HILE ACILCAK HA +++ REP +++
» Wolfteam Türkde Çalışan WTCHAMs GüNcEl Sürüm PaYDoS Farkıyla!!!
» loselo01 lütven bak..