... || www.sondestan.tk || ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teknik destek ve bilgi paylaşim forumu.

Latest imagesGiriş yapAnasayfaAramaKayıt OlAvatar Seçin

Arkadaslar waltrick boku yedı sakın para verıpte almayın... !!!

YazarMesaj
kral32
Yeni Üye
Yeni Üye

Arkadaslar waltrick boku yedı sakın para verıpte almayın... !!! Empty
MesajKonu: Arkadaslar waltrick boku yedı sakın para verıpte almayın... !!!   Arkadaslar waltrick boku yedı sakın para verıpte almayın... !!! Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 4:22 pm

arkadaslar son zamanlarda herkez waltrıck kullanmaya baslayınca ve kuruculara cok sıkayet gıdınce kurucular ıs basına gectı ve bugun yanı 26,11,2010 tarıhınde engelledıler benden solemesı sakın para verıpte almayın yazık olur.... Mad
kral32
Yeni Üye
Yeni Üye

Arkadaslar waltrick boku yedı sakın para verıpte almayın... !!! Empty
MesajKonu: Geri: Arkadaslar waltrick boku yedı sakın para verıpte almayın... !!!   Arkadaslar waltrick boku yedı sakın para verıpte almayın... !!! Icon_minitimePtsi Ara. 27, 2010 6:39 pm

Arkdaslar 2 3 kez denedım ve oyunu acarken waltrıckı kapatıcaz ole gırıcez daha sonra oyunda acıcaz konu kilit lutfen..

Arkadaslar waltrick boku yedı sakın para verıpte almayın... !!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ARKADASLAR WOLFLİTE HACK ASLINDA PARALI AMA BEN SİZE SUNUYORUM GİDERSE PARA BENDEN GİTSİN HERSEY SİZİN İCİN
» Arkadaslar bi yardım lütfen
» Arkadaşlar wolfteam hack buldum!
» arkadaşlar artık bırakalım şu hileleri
» Su anda hack calısan arkadaslar paylassın ltfen !!!