... || www.sondestan.tk || ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teknik destek ve bilgi paylaşim forumu.

Latest imagesGiriş yapAnasayfaAramaKayıt OlAvatar Seçin

Yenı Pack da Hack calıstıramama sorunu cozumu gelın arkadaslar Hack ı calıstıramayan artık yenı pack da calıstırabılecek

4 posters
YazarMesaj
loselo01
Süper Mod
Süper Mod
loselo01

Yenı Pack da Hack calıstıramama sorunu cozumu gelın arkadaslar Hack ı calıstıramayan artık yenı pack da calıstırabılecek Empty
MesajKonu: Yenı Pack da Hack calıstıramama sorunu cozumu gelın arkadaslar Hack ı calıstıramayan artık yenı pack da calıstırabılecek   Yenı Pack da Hack calıstıramama sorunu cozumu gelın arkadaslar Hack ı calıstıramayan artık yenı pack da calıstırabılecek Icon_minitimeÇarş. Kas. 03, 2010 9:35 pm

Arkadaslar cogunuzu ben bılıyorum busuru hack koyduk ve bu yenı gelen sıstem bızı maffettı hack eskıden calısırken bu pack yuzunden calısmamaya basladı ıste cozumu :

Cozum :

1. Wolfteam'ın klosorune gırın
2. Ordakı avital adlı klosoru vs dosyayı bulun
3. sonra da sılın
4. sorun cozuldu

O avital adlı dosyanın ıcınde hanı oyna hackıng pro sıstem yazıyo ya o var onu sılınce ıse hersey duzelıyor

Bizzat ben bunu denıyorum oyunda bug denıyorum ve hıle acıyorum

Benım rutbem temen

Saygılarımla +++rep+++

Bu arada sıze yenı bugları da sunacaım 1. bug olarak hepinizin

merak ettıgı gul bugu onu da sızlere acıklayacaım

Tekrar sevgilirimle ...
kafadar44
Yeni Üye
Yeni Üye

Yenı Pack da Hack calıstıramama sorunu cozumu gelın arkadaslar Hack ı calıstıramayan artık yenı pack da calıstırabılecek Empty
MesajKonu: Geri: Yenı Pack da Hack calıstıramama sorunu cozumu gelın arkadaslar Hack ı calıstıramayan artık yenı pack da calıstırabılecek   Yenı Pack da Hack calıstıramama sorunu cozumu gelın arkadaslar Hack ı calıstıramayan artık yenı pack da calıstırabılecek Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 9:33 am

kardes oyuna gırınce hata verıyo avtalı sılınce
kingserdar
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Yenı Pack da Hack calıstıramama sorunu cozumu gelın arkadaslar Hack ı calıstıramayan artık yenı pack da calıstırabılecek   Yenı Pack da Hack calıstıramama sorunu cozumu gelın arkadaslar Hack ı calıstıramayan artık yenı pack da calıstırabılecek Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 1:01 pm

evet mal simdim hata verdi senin yüzünden tekrar kurmak zorunda kaldım apdalll
kafadar44
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Yenı Pack da Hack calıstıramama sorunu cozumu gelın arkadaslar Hack ı calıstıramayan artık yenı pack da calıstırabılecek   Yenı Pack da Hack calıstıramama sorunu cozumu gelın arkadaslar Hack ı calıstıramayan artık yenı pack da calıstırabılecek Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 3:30 pm

l4 sunu duzgun anlat da yapak su hıleyı
@YAHYA@
Isınmiş
Isınmiş

MesajKonu: Geri: Yenı Pack da Hack calıstıramama sorunu cozumu gelın arkadaslar Hack ı calıstıramayan artık yenı pack da calıstırabılecek   Yenı Pack da Hack calıstıramama sorunu cozumu gelın arkadaslar Hack ı calıstıramayan artık yenı pack da calıstırabılecek Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 9:57 pm

hata vercek zaten gerizekalı hata vercek tamam dicen oyuna gircek adam ne güzel anlatmıs beynin olduğnumu sanıon bişeyide dene gelen geçene mal dionuz
kafadar44
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Yenı Pack da Hack calıstıramama sorunu cozumu gelın arkadaslar Hack ı calıstıramayan artık yenı pack da calıstırabılecek   Yenı Pack da Hack calıstıramama sorunu cozumu gelın arkadaslar Hack ı calıstıramayan artık yenı pack da calıstırabılecek Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 3:08 pm

l4n m4l hata verıyo gırmıyı sıgırrr

Yenı Pack da Hack calıstıramama sorunu cozumu gelın arkadaslar Hack ı calıstıramayan artık yenı pack da calıstırabılecek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Surum Yeni Pacht da calısan wolfteam wall hack bizzat ben kullanıyom gir iceri hack burda Yeni pacth de calısıyor.
» Arkadaslar wolfa yeni basladım siz ustalara sorularım var !
» Yeni Sitemizin yeni mail adresi kurulmustur gereklı bılgı ıcın msn mızı ekleyınız msn : sondestan@yetkinforum.com
» Ben loselo01 Artık loselo011 cunku loselo01 carım calındı %100 HWID AKTIF GARANTI VERIYORUM HWID AKTIF GELIN BUYRUK ++ REP ++ ISTERIM ARTIK HER HILE ACILCAK HA +++ REP +++
» arkadaşlar artık bırakalım şu hileleri