... || www.sondestan.tk || ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teknik destek ve bilgi paylaşim forumu.

Latest imagesGiriş yapAnasayfaAramaKayıt OlAvatar Seçin

Bende walla caalıstı wall hack oldu bende gelin ve gorun arklar super bende ınanamadım ama buldum sonunda wall hack calısıyorrr yaa super bise bu gelin ve gorunn

3 posters
YazarMesaj
loselo01
Süper Mod
Süper Mod
loselo01

Bende walla caalıstı wall hack oldu bende gelin ve gorun arklar super bende ınanamadım ama buldum sonunda wall hack calısıyorrr yaa super bise bu gelin ve gorunn Empty
MesajKonu: Bende walla caalıstı wall hack oldu bende gelin ve gorun arklar super bende ınanamadım ama buldum sonunda wall hack calısıyorrr yaa super bise bu gelin ve gorunn   Bende walla caalıstı wall hack oldu bende gelin ve gorun arklar super bende ınanamadım ama buldum sonunda wall hack calısıyorrr yaa super bise bu gelin ve gorunn Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 9:29 pm

Arkadaşlar
Telefonumda 1.000 TL Oyunda 195.000 N Paypalda 90 $ Oldu Yeter Sattığım
Kullandım Ettim Şimdi İyilik Niyetine Herkese Hackı
Bedavaya Veriyorum....

İşte Link;

link : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
virus sonucu : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Çalıştırma Win7;

Wolfteam.exe ye sağ tık Yönetici Olarak Çalıştır Deyin

Wolfteamın Kurulu Oldugu Dosyalara Gidin
Orada Wolfteamla Başlayıp .DMP İle Biten Uzun Dosyaları Silin
Sonra Wolfteamı Açın ve Ekranda + İşareti Varsa Çalışıyor Demektir.

Not1; Sadece Win7 De Çalışmaktadır.

Not2; Bir Adet Virüs Vardır. Ama Korkmayın Keylogger Değil . Virüsün Zararı Lag Yapıyo Pc de
Lag Hack de Var xD İyi Günler....

Not4; İYİ OYUNLARRR

çalışmaktadır videosu ise:

En son loselo01 tarafından C.tesi Eyl. 25, 2010 9:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
haratman
Isınmiş
Isınmiş
haratman

Bende walla caalıstı wall hack oldu bende gelin ve gorun arklar super bende ınanamadım ama buldum sonunda wall hack calısıyorrr yaa super bise bu gelin ve gorunn Empty
MesajKonu: Geri: Bende walla caalıstı wall hack oldu bende gelin ve gorun arklar super bende ınanamadım ama buldum sonunda wall hack calısıyorrr yaa super bise bu gelin ve gorunn   Bende walla caalıstı wall hack oldu bende gelin ve gorun arklar super bende ınanamadım ama buldum sonunda wall hack calısıyorrr yaa super bise bu gelin ve gorunn Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 1:21 am

amk sie keylogger var
sokakpiskopati
Isınmiş
Isınmiş

MesajKonu: Geri: Bende walla caalıstı wall hack oldu bende gelin ve gorun arklar super bende ınanamadım ama buldum sonunda wall hack calısıyorrr yaa super bise bu gelin ve gorunn   Bende walla caalıstı wall hack oldu bende gelin ve gorun arklar super bende ınanamadım ama buldum sonunda wall hack calısıyorrr yaa super bise bu gelin ve gorunn Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 10:01 am

çalışmıyor ztn nah keylogger sokarsın pcye Wink res atınca gider merk etme

Bende walla caalıstı wall hack oldu bende gelin ve gorun arklar super bende ınanamadım ama buldum sonunda wall hack calısıyorrr yaa super bise bu gelin ve gorunn
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WOLFTEAM TURKEY DE CALISAN AMMO HACK GELİN VE GORUN CALISMASA YAZIN.
» EN BUYUK İCAT BULUNDU İSTE WOLFTEAM IN SUPER İNJECTORUNU BEN BULDUM İSTE WOLFTEAM IN WİN 7 VE VİSTA DA CALISAN İNJECTORU ...
» Beyler bildiğiniz xpde çalışan veya çalıştırmayı başaran varsa yardım etsin wall hack istiyorum paydos arkadaşımızada teşekkür ediyorm kmsede olmayan wall hack paylaştığı için xD
» Sonunda Giriş Buga Girdim
» Arkadaşlar wolfteam hack buldum!