... || www.sondestan.tk || ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teknik destek ve bilgi paylaşim forumu.

Latest imagesGiriş yapAnasayfaAramaKayıt OlAvatar Seçin

Şikayet ( Dikkate alın)

+5
petr1903
alibabaholding
PaYDoS
tmataso
axe_50
9 posters
YazarMesaj
axe_50
Yeni Üye
Yeni Üye

Şikayet ( Dikkate alın) Empty
MesajKonu: Şikayet ( Dikkate alın)   Şikayet ( Dikkate alın) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:35 am

Bu Sıkayetı Goz Onune Alsanız İyi Olur

Admınlerınızden Paydos Ve Bir Kaç Uyenız Sıtemızdekı Hacklerı Ustlenerek Kendı Yaptıgını Idda Ederek Ve Yapılan Hacklerın Kaynagını Gostermeyıp

Gızleyerek Ve Yalan Söyleyerek Sıtennızdekı uyelerı Kandırmıs Bulunmaktadır Ellmızde Yeterlı Delıl Ve Belgeler Bulunmaktadır Bunu

Uyelerınızın Banlanmasını Rıca Edıyorum Ve Paylasılan Konuların Kontrol Edılmesını Rıca Edıyorum Bilgi Hırsızlıgı Cok Kotu Bır Sey Onun Yerıne

Geçecek Binlerce Kısı Var Aksı Taktırde Gereklı Makam Ve Kuruluslara Gereklı Delıller Sunularak Dava Açılacaktır
tmataso
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Şikayet ( Dikkate alın)   Şikayet ( Dikkate alın) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:53 am

bencede haklısın hack sizin değilse alıntıdır falan deyin Wink
axe_50
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Şikayet ( Dikkate alın)   Şikayet ( Dikkate alın) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:54 am

Hadı Onları Dusunemedıler Neden Hackı Ben Yaptım Dıyorlar Ve Ustune Alıyorlar Hackı Ozellıkle Paydos Yapıyor Bunu
tmataso
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Şikayet ( Dikkate alın)   Şikayet ( Dikkate alın) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:55 am

bu konu kesin kilitlenecek Very Happy
axe_50
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Şikayet ( Dikkate alın)   Şikayet ( Dikkate alın) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:58 am

Kilitlenırse Ve Gerekenler Yapılmazssa Sanal Mahkemeye Verılecek Uyelerı Ve Sıtenın Kurucusu

Bilgi Hırsızlıgı Agır bır Suc Hele Kendı Yaptıgı Idda Etmek Daha Kotu Bununla Ilgılı Resımler Ve

Delılerde Toplandı Zaten Konular Sılınırse Veyaz Yazılan Mesajlar Degısırse Anlasılır

Anlayıs Beklıyorum Sızden
PaYDoS
Moderatör
Moderatör
PaYDoS

MesajKonu: Geri: Şikayet ( Dikkate alın)   Şikayet ( Dikkate alın) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 12:14 pm

1. axe_50 kONUYU nE sileceğim ne kilitleyeceğim bana çok suç atıldı bu sitede herkes bilir. Biz nelerden geçtik. O hileyi ben yapmadım evet ama o hile çalışmıyordu Smile Ben güncelledim. Ben yaptım diye bir şeyde demedim zaten götünden uydurup benim sinirimi attırma. Ben o hileyi güncelledim.!
2. loselo_01 evet çalıntı konu yapıyor onu herkes biliyor. Oyundestekten çalıyor hepsini onu bilmeyen yok.
3. Ye gelince Ben hiç bir zaman çalıntı konu yapmam bunu bilesin yaparsam belirtirim.
4. Daha forumda 4 mesajla artislik yapma kendini geliştir paylaşım yap adam gibi wolfteam türkde çalışan hile koy ondan sonra bana kafa tut.
5. Forumu beğenmiyor çalıntı diyorsan siktir olur gidersin.
axe_50
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Şikayet ( Dikkate alın)   Şikayet ( Dikkate alın) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 1:37 pm

PaYDoS

1.Oncelıkle Terbıeynle Takıl

2.Ben Yaptım Demıssın Kanıtlarım Var

3.Alıntı Veya Caldıgın Butun Konuların Ss Lerı Var Forum Sıtesındede Belırmıstım Kım Alıyorsa Alıntı odlugunu Ve Kanagını Belırmek Zorunda Diye

4. Ben Wolfteam.forumotion.com Co-Admını ProHackerım Ve Bu Uyelıkte Bana Ait Degil Sadece Sıkayet Amacı ıle Kullanmak Icın Aldım

5. Ben Forumunuzu Kotulemedım Lafta Soylemedım Benım Amacım Kardesce Bir Uyarıydı Tabı Forumunuzun Admini Basınızda olmıyınca Yanı (Cobanınız) Fazla Sımarıyorsunuz Her Konu Kufur Dolu Admınınızde Yanlıs Anlamasın Kotu Nıyetle Soylemedım Bunu

6. Ben Uyarı Yaptım Sen Bana Neler Yazmıssın

7. Hack Calımıyor Dıyorsunuz Calısıyor
alibabaholding
Aktif
Aktif
alibabaholding

MesajKonu: Geri: Şikayet ( Dikkate alın)   Şikayet ( Dikkate alın) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 2:20 pm

aga haklısın ama paydosun bu sitede çok emeği geçti sen dava açıcaksan loselo01 e aç o çok yalan söledi işte
axe_50
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Şikayet ( Dikkate alın)   Şikayet ( Dikkate alın) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 2:33 pm

Yok Sız Yıne Yanlıs Anladınız Sadece Aldıgınız konuların Allıntı odlugu Belırtın Lose İlede Ilgilenecem Ben Sadece PaYDoS Suclamıyorum PaYDoS Yerı Geldıgınde Iyı Oluyor Ama Moderatorlukte Yapımıyor Kısaca Soyleyeyım Cunku Kufur Edıyor Kendısı Ve Bir Moderatorun Ilk Isı Ornek Olamak Ve O Kufur Ediyor Ve Uyelerde Bakıyor Moderator Kufur Ederse Bızde Ederız Diye Dusunup Onlarda Eder Benımkı Sadece Uyarıydı Dedıgım Gıbı Ama Kotu Anlıyor PaYDoS Bunu
PaYDoS
Moderatör
Moderatör
PaYDoS

MesajKonu: Geri: Şikayet ( Dikkate alın)   Şikayet ( Dikkate alın) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 3:09 pm

Bak axe_50 Benim hiç bir ama hiç bir konum alıntı değil. Wolfteam konularında ama Smile Programlar kısmında alıntı konum var. Wolfteam konusunda hiç bir alıntı konum yok ! Sadece türkde çalışan hileyi buldum bir siteden çalışmıyordu. Ben güncelledim hileyi olay bu kadar. Melak kardeşim biliyor. Güncellediğimi. Hatta uğraşıyordum diğer süresiz hacki yapmaya. Güvenliği kapatmaya. Onla uğraşıyorduk bunu bil. Küfür konusuna gelince yalan atma adam ol ki küfür ettirme kendine. Kendine küfür ettirecek şey yapma da etmeyelim. Bir de son olarak kusura bakma ama sizin sitenizden almadım hacki Smile Yabancı siteden aldım. Sizin hackiniz zaten alıntı o kesin Smile Ben yabancı siteden aldım güncelledim. Bilip bilmeden konuşma Smile Burda da gerekli bilgin delilin olmadığı halde de iftara atma. Burda iftira atanın işi olmaz forumumuzda. Küfür et, başka bir şey yapma ama haksız yere iftira atma. Ben çalıntı yapsam sitenizden kendi ss lerim olmaz. Madem sizin hackiniz çalışıyor ulan koyunsana ss sini. Önceden koysaydınız. Ben hacki güncelledim sundum. Buna da itirazın olamaz.
axe_50
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Şikayet ( Dikkate alın)   Şikayet ( Dikkate alın) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 3:30 pm

Kose Sıkıstıgını Anladın Ve Dıs Gosterıorsun Demek Arkadasım Kımse Sana İftıra atmıyor Delıllerım Var Admın Bu konuyla Ilgılenene Kadar Devam Edecem Sıkayete Ama Soyle Bır Sey Var Eger Sabrımı zorlarsan Sanal Mahkemeye Hazırlamıs Odlugum Dılekce ve Delıllerı Yollıyacam
PaYDoS
Moderatör
Moderatör
PaYDoS

MesajKonu: Geri: Şikayet ( Dikkate alın)   Şikayet ( Dikkate alın) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 3:52 pm

Yolla kardeşim seve seve git yolla. Alıntıyı ben yapmadım kusura bakma Güncelledim. Delilleri göster de görelim delilin neymiş :@
petr1903
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Şikayet ( Dikkate alın)   Şikayet ( Dikkate alın) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 4:19 pm

bence bu adam loselo Very Happy:D:D
PaYDoS
Moderatör
Moderatör
PaYDoS

MesajKonu: Geri: Şikayet ( Dikkate alın)   Şikayet ( Dikkate alın) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 4:26 pm

Yok değil. Loselo değil bu.
ubre
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Şikayet ( Dikkate alın)   Şikayet ( Dikkate alın) Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 3:49 pm

Edit: Reklam Yasak
darkknight125
Isınmiş
Isınmiş

MesajKonu: Geri: Şikayet ( Dikkate alın)   Şikayet ( Dikkate alın) Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 3:59 pm

axe hiç boşuna dava felan deme öle şey yok adam alıntı yaptı diye davamı açcan oha yani benm babam kıdemli hakim hep yanında çalıştım okuldan felan onun yanına gittim bilirim böle şeyleri dava felan açamazsın öle bişe olmaz bu konu için saçma oldugu için konu kilit!!!! pls!!!
alibabaholding
Aktif
Aktif
alibabaholding

MesajKonu: Geri: Şikayet ( Dikkate alın)   Şikayet ( Dikkate alın) Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 4:35 pm

axe sen kendi forumunla ilgilen paydos buraya bakıyor
axe_50
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Şikayet ( Dikkate alın)   Şikayet ( Dikkate alın) Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 6:12 pm

Smile Anlasılan Internet Hacklarını Okumamıssınız Bilgisayar Ogretmenlerınıze Gıdın İnternet Ve Kullanıcıları Haklarını Bir Diske Veya Flash Bellege Yuklemesını Isteyın Evde Gıdın Bakın Ozellıkle 98 Maddesını Dıkkatlıce Okuyun
darkknight125
Isınmiş
Isınmiş

MesajKonu: Geri: Şikayet ( Dikkate alın)   Şikayet ( Dikkate alın) Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 6:18 pm

axe_50 demiş ki:
Smile Anlasılan Internet Hacklarını Okumamıssınız Bilgisayar Ogretmenlerınıze Gıdın İnternet Ve Kullanıcıları Haklarını Bir Diske Veya Flash Bellege Yuklemesını Isteyın Evde Gıdın Bakın Ozellıkle 98 Maddesını Dıkkatlıce Okuyun

la anlamıyonmu slk ya ben ne diyom bu ... ne diyo Very Happy boş herif boş boş konuşuyor bende alıntı yaptım varmı benide ver allah allah ya biz korsancılıkmı yapıyoz am q adamın hilesini çalıp flash dan satıyoz beleşe demi böle slk gördüysem ne olim ya Very Happy
PaYDoS
Moderatör
Moderatör
PaYDoS

MesajKonu: Geri: Şikayet ( Dikkate alın)   Şikayet ( Dikkate alın) Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 6:21 pm

axe_50 Beni anlamıyorsun veya anlamada sıkıntı çekiyorsun. Ben alıntı yapmadım. İngiliz sitesinden hacki buldum hatta burda bi ara yayınladım loselo01 çekemedi konuyu sildi. Sonra hile çalışmadı güncelledim hileyi. Tekrar yayınladım. Ben kendim yapmadım demedim zaten benim tepemi attırma. Kanıtlarını da al .... Göster kanıtı başlarım kanıtına kanıtın olsa kaç yazar ben burda güncelledim dedim.
haratman
Isınmiş
Isınmiş
haratman

MesajKonu: Geri: Şikayet ( Dikkate alın)   Şikayet ( Dikkate alın) Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 6:33 pm

la oluw ne biçim konusuon senimi ilgilendirior bu yha isteyen herseyi yapar ne var bunda amac paylasım :@ :@ :@ Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Sleep
axe_50
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Şikayet ( Dikkate alın)   Şikayet ( Dikkate alın) Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 7:06 pm

dark suprız yumurtadanmı cıktın avukatımısın sana ınternet ve kullanıcı haklaını oku 98 maddeyı oku ozellıkle ne yazdıgını goreceksın alıntı yapmamısım demıssın paylastıgı n walhack alıntı ve kullanımını bıle alıntı yaparak yazmıssın
pcqopat
Aktif
Aktif
pcqopat

MesajKonu: Geri: Şikayet ( Dikkate alın)   Şikayet ( Dikkate alın) Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 7:13 pm

1-o kullanıcı hakları diil telif hakları
2- internette bunu önemseyen kimse yok ona bakılırsa müzik dinlemek ve indiremk de telif hakalrına aykırı
3- adam dio kendisi güncellemiş yani kendi sürümü gel onun çalışanını başka siteden bul ver inanalım sana axe
4-adamı kıskanıyosun başka da bişi yook!!! Exclamation Exclamation
PaYDoS
Moderatör
Moderatör
PaYDoS

MesajKonu: Geri: Şikayet ( Dikkate alın)   Şikayet ( Dikkate alın) Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 7:19 pm

axe_50 nin kendi forumu var ama onlarınki bu hileden farklı çalıştıramadım onlarınkini. Çalışmadı yani. Ben ingiliz sitesinden buldum linkini vermiştim bi ara loselo01 çekemedi sildi Very Happy Sonra güncelledim hileyi tekrar yayınladım olay bu. Smile Senin sitendekinden alıntı değil kusura bakmaaaaa. Tepemi attırma. Senin sitendeki hack farklı dostum :@ Hatta onu denedim ben çalışmadı. Kusura da bakma. :@

Şikayet ( Dikkate alın)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şikayet ( Dikkate Alın )
» alın size iki süper hile