... || www.sondestan.tk || ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teknik destek ve bilgi paylaşim forumu.

Latest imagesGiriş yapAnasayfaAramaKayıt OlAvatar Seçin

Bütün Üyeler! Buraya Baksın!

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Bütün Üyeler! Buraya Baksın! Empty
MesajKonu: Bütün Üyeler! Buraya Baksın!   Bütün Üyeler! Buraya Baksın! Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 3:32 pm

Arkadaşlar ben sizi bundan önce de konu açarak uyardım! tr.gg li sitelere inanmayınnn! tr.gg olmasa bile .com bile olsaaa hiç bir site size bedava nakit vermez! Foruma bayağıdır girmiyordum. Doğrusu bu forumda loselo adlı ibne olduğu için girmem. Adamın biri gelmiş hepinizi keklemiş yok böyle bir şey ya! Ben sizi uyardım arkadaşlar. O konudaki fotoğrafta basit paint fotoğrafı nasıl kandınız ya ?? O sitede ki japonca sandığınız forum jotformdan japonca harfleri sallama ile yapılmış. Oraya yazdığınız bilgiler adamın msn sine gidiyor. Şifresini ve kullanıcı adını verenlerr hemen şifresini değiştirsin!!! Tabi iş işten geçti artık çarınız soyulmadıysa dua edin... O konu silinmiştir! Adminle irtibata geçilmiştir. O üye en kısa zamanda banlatılacaktır! AMA UNUTMAYINNN HİÇ BİR SİTE BEDAVA NAKİT VERMEZ! BU ARADA ŞUNU DA SÖYLEYİM. BU FORUMDA BUNDAN SONRA WOLFTEAM RESMİ VE SİTE PAYLAŞIMI YASAKLANMIŞTIR!!!

En son PaYDoS tarafından Paz Ağus. 29, 2010 3:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
baccus
Isınmiş
Isınmiş

MesajKonu: Geri: Bütün Üyeler! Buraya Baksın!   Bütün Üyeler! Buraya Baksın! Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 3:35 pm

Katılıyorum
Melak
Aktif
Aktif
Melak

MesajKonu: Geri: Bütün Üyeler! Buraya Baksın!   Bütün Üyeler! Buraya Baksın! Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 3:48 pm

o ibne bnm tam 240.000 altınımı çaldı kp lerimi nakitimide aldı o şerefsiz bende yeni char açtım öbür dünyaya gidince allah ona kendi cezasını verecek ve ayrıca sitenin açılma PC sinin IP:sini buldum istediğim zmn dava açabilirim joygamede davaya katılır %80 ihtimalle yani sana tam 5 gün veriyorum ya bana o jackpotları atarsın yada dava açarım !
Melak
Aktif
Aktif
Melak

MesajKonu: Geri: Bütün Üyeler! Buraya Baksın!   Bütün Üyeler! Buraya Baksın! Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 3:48 pm

davadan tam 2 yıl yatma hakkın var türkiye internet kurallarını oku ! hatta yazıoduki hesapta deişiklik olursa bu ceza 5 yıla çıkar e yani tam 5 yıl yatacaksın deymez kanka yha ver kutuları hesabımın şifresinide deiştirim olsun bitsin hiç olmamış olsun
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bütün Üyeler! Buraya Baksın!   Bütün Üyeler! Buraya Baksın! Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 3:51 pm

Kardeş sakin ol sinirlenme Smile Aynı şeyi ben de yaşadım ki sizlere anlatıyorum zamanında benim wolfteamda teğmen çarım çalındı içinde neler yoktu ki Smile Ben de yaşadım senin yaşadığının beterini hatta Smile Bulursun elbet bir yolunu Smile
pcqopat
Aktif
Aktif
pcqopat

MesajKonu: Geri: Bütün Üyeler! Buraya Baksın!   Bütün Üyeler! Buraya Baksın! Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 4:17 pm

BU FORUMDA BUNDAN SONRA WOLFTEAM RESMİ VE SİTE PAYLAŞIMI YASAKLANMIŞTIR!!!

bunu tam olarak ne anlamda söyledin sorabilir miyim analmadım da tam, yani ss paylaşmak mı yasak resim derken ve ist derken hiç bi site mi???
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bütün Üyeler! Buraya Baksın!   Bütün Üyeler! Buraya Baksın! Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 5:13 pm

Evet resim yasaklandı ama sadece wolfteam bölümünde resime link koyabiliyorsun resme basınca site geliyor. SİTE PAYLAŞMAK BÜTÜN FORUMDA YASAK HEM REKLAM AMAÇLI OLUYOR HEM de Kandıma amaçlı olduğu için yasaklandı Smile
pcqopat
Aktif
Aktif
pcqopat

MesajKonu: Geri: Bütün Üyeler! Buraya Baksın!   Bütün Üyeler! Buraya Baksın! Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 5:22 pm

Ee nası paylaşcaz yeni hileleri ve progremları link veremiosak?!?!? confused
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bütün Üyeler! Buraya Baksın!   Bütün Üyeler! Buraya Baksın! Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 5:39 pm

Yok indirme linkleri serbest Smile rapidshare. hotfile fln indirme siteleri dışında Smile
haratman
Isınmiş
Isınmiş
haratman

MesajKonu: Geri: Bütün Üyeler! Buraya Baksın!   Bütün Üyeler! Buraya Baksın! Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 7:16 pm

iki tapınakla ilgili bomba bugu koyucam video sitesi vercem olmazmı Neutral bounce
pcqopat
Aktif
Aktif
pcqopat

MesajKonu: Geri: Bütün Üyeler! Buraya Baksın!   Bütün Üyeler! Buraya Baksın! Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 7:25 pm

Yani indirme ve video siteleri dışında ok
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bütün Üyeler! Buraya Baksın!   Bütün Üyeler! Buraya Baksın! Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 7:34 pm

Smile Aynen öyle Smile Video bölümü var orda videoyu paylaşırsın Smile
pcqopat
Aktif
Aktif
pcqopat

MesajKonu: Geri: Bütün Üyeler! Buraya Baksın!   Bütün Üyeler! Buraya Baksın! Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 7:45 pm

Tamam anladım saol Smile
pcqopat
Aktif
Aktif
pcqopat

MesajKonu: Geri: Bütün Üyeler! Buraya Baksın!   Bütün Üyeler! Buraya Baksın! Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 7:56 pm

O bomba bugu çok iyi biz çok yapıoz onu bombu birbirmizin üstüne kurup kaçıoz adamlar bulamıo bombu zuhahah xD
Melak
Aktif
Aktif
Melak

MesajKonu: Geri: Bütün Üyeler! Buraya Baksın!   Bütün Üyeler! Buraya Baksın! Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 8:56 pm

bu arada neyseki o enayı kendine fanastır bilmem nedir atmadan yetiştim charı o girdiği zaman ben açtım ama jackpotları atmış ben yetişene kadar Sad Evil or Very Mad
pcqopat
Aktif
Aktif
pcqopat

MesajKonu: Geri: Bütün Üyeler! Buraya Baksın!   Bütün Üyeler! Buraya Baksın! Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 8:58 pm

Şerefsiz işte herif noolcak Evil or Very Mad Evil or Very Mad Sad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bütün Üyeler! Buraya Baksın!   Bütün Üyeler! Buraya Baksın! Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 9:21 pm

Fanas atılıyo mu Very Happy Envanterdeki eşya atılmaz ki Very Happy Bu arada senin yaşadığını ben de yaşadım üzülme. Bi zaman sonra geçiyor Very Happy
Melak
Aktif
Aktif
Melak

MesajKonu: Geri: Bütün Üyeler! Buraya Baksın!   Bütün Üyeler! Buraya Baksın! Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 2:14 am

xD ne güzel ztn char bnm diildiki Very Happy yan charımdı mal gerçek charı koycamımı sanıodu Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bütün Üyeler! Buraya Baksın!   Bütün Üyeler! Buraya Baksın! Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 2:15 am

Very Happy Very Happy İyi dua et o zmn Very Happy
Melak
Aktif
Aktif
Melak

MesajKonu: Geri: Bütün Üyeler! Buraya Baksın!   Bütün Üyeler! Buraya Baksın! Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 2:22 am

heh bu arada ben bnm aldığım asıl programı koyayım yakın bi zamanda Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bütün Üyeler! Buraya Baksın!   Bütün Üyeler! Buraya Baksın! Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 2:45 am

Very Happy Very Happy
Melak
Aktif
Aktif
Melak

MesajKonu: Geri: Bütün Üyeler! Buraya Baksın!   Bütün Üyeler! Buraya Baksın! Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 1:58 pm

ama sadece haftada 20 nkt verio Sad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bütün Üyeler! Buraya Baksın!   Bütün Üyeler! Buraya Baksın! Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 2:26 pm

Very Happy Neye yarar o zmn Very Happy
Melak
Aktif
Aktif
Melak

MesajKonu: Geri: Bütün Üyeler! Buraya Baksın!   Bütün Üyeler! Buraya Baksın! Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 3:12 pm

çok işe sabırlı isen nakitini taaaaaaa 99999 bile yaparsın xD albino
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bütün Üyeler! Buraya Baksın!   Bütün Üyeler! Buraya Baksın! Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 3:19 pm

1-2 yılda mı Very Happy

Bütün Üyeler! Buraya Baksın!
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» HERKES BAKSIN :) HAKKIMDA!
» Kurtmutasyonu 7GÜNLÜK Çıkarma %100 [Oranla İlgili Diyen Paydos Baksın]
» Alibaba Holding Lütfen Buraya Bakınız !
» Sagocular buraya......... [][][][][][][][][S][A][G][O][][][][][][][][][]
» Loncalar Buraya