... || www.sondestan.tk || ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teknik destek ve bilgi paylaşim forumu.

Latest imagesGiriş yapAnasayfaAramaKayıt OlAvatar Seçin

Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım...

+11
Melak
cagdass123
maho43
baccus
@YAHYA@
mertol
By_Bary
safara1
djmustafa32
hackerfatal
nader12ndeu
15 posters
YazarMesaj
nader12ndeu
Isınmiş
Isınmiş
nader12ndeu

Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... Empty
MesajKonu: Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım...   Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 6:03 pm

Versiyon 2 Özellikleri

1.Direk giriş özelliği. Wolfteam.bin yazmanız gerekmiyor.
2.Oyundan Atmıyor.
3.Daha hızlı ve pratik
4.Sunucuya bağlanma sorunu vermiyor.

Dikkat: Fazla bomba atmayınız hatta mümkünse hiç atmayınız.O şekilde sizi oyundan atabilir.Lütfen sadece 1 bomba kullanınız.

Hileyi indirdikten sonra Wolfteam mermi hack dosyasını çalıştırıyoruz ve direk oyuna giriyoruz.

Link: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Resimli Anlatım

Wolfteam Mermi hacki çalıştırın.

Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... 76075155

Ardından oyuna Giriş yapıyoruz.

Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... Girisss

Daha sonra credits uyarısı geliyor ona birşey demiyoruz oyun açılıyor Alt+Tap yapıp masaüstüne gelip credits uyarısına tamam diyoruz hilemiz aktif

Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... Uyar

Önemli Not: 2 taneden fazla bomb atmayın dc yersiniz 3dk arayla atın Wink

By nader12ndeu
hackerfatal
Yeni Üye
Yeni Üye

Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... Empty
MesajKonu: Geri: Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım...   Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 9:59 pm

dedini yaptım calısmıyo y4l4ncı o.ç
nader12ndeu
Isınmiş
Isınmiş
nader12ndeu

MesajKonu: Geri: Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım...   Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 11:15 pm

sie m4l bende niye çalışıyor peki ?
nader12ndeu
Isınmiş
Isınmiş
nader12ndeu

MesajKonu: Geri: Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım...   Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 11:15 pm

bilmeden konuşma ezük
djmustafa32
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım...   Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 2:25 pm

virüslü kardeş trojan var
nader12ndeu
Isınmiş
Isınmiş
nader12ndeu

MesajKonu: Geri: Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım...   Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 3:08 pm

esetle tarattım virüs yok trojan scannerle tarattım trojanda yok oynunuzu oynaıyn...
safara1
Isınmiş
Isınmiş
safara1

MesajKonu: Geri: Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım...   Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 4:26 pm

inşallah çalışıyordur yüklüyorum saol kardeş.
safara1
Isınmiş
Isınmiş
safara1

MesajKonu: Geri: Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım...   Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 4:42 pm

ÇALIŞIYOR AGA VİRÜS FELAN DA YOK SÜPER:D
By_Bary
Isınmiş
Isınmiş
By_Bary

MesajKonu: Geri: Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım...   Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 11:19 pm

link kırık ya yeniler misin
mertol
Isınmiş
Isınmiş
mertol

MesajKonu: Geri: Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım...   Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 11:55 pm

error
nader12ndeu
Isınmiş
Isınmiş
nader12ndeu

MesajKonu: Geri: Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım...   Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 10:40 pm

beyler rapidden o banada diyor yani link kırık degil [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] burdan o linki yazın bu siteye indirirsini Smile
safara1
Isınmiş
Isınmiş
safara1

MesajKonu: Geri: Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım...   Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 11:41 am

artık çalışmıyo yakalandı heralde.
@YAHYA@
Isınmiş
Isınmiş

MesajKonu: Geri: Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım...   Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 6:01 pm

linki yenileyin plzzz
baccus
Isınmiş
Isınmiş

MesajKonu: Geri: Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım...   Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 7:47 am

link kırık ama hile çalışıyo
maho43
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım...   Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 7:41 am

link ölü ibne
nader12ndeu
Isınmiş
Isınmiş
nader12ndeu

MesajKonu: Geri: Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım...   Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 12:04 pm

link kırık degil rapid premiumsuzlara artık download ettirmiyor bu kadar basit.
cagdass123
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım...   Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 4:12 pm

%11111111 çalışıyo bende çalışıyo hata da dlll bişi yazıyo ok diyon oyuna giriyon ateş etiğinde memi geri doluyo 1 bom bdadn fazla atmayın
Melak
Aktif
Aktif
Melak

MesajKonu: Geri: Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım...   Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 8:46 pm

aga o zmn söle yap bak ! o snn zipli dosyayı al ondan sonra hotfileden upload et bizde ordan indirelim nasıl fikir ama aha kapiş Smile ayrıca bu hileye ihtiyacım var
alibabaholding
Aktif
Aktif
alibabaholding

MesajKonu: Geri: Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım...   Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 11:41 pm

error veriyor
carizma47
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım...   Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 6:06 pm

çalışıyor beyler ben denedim ama 1 den fazla bomba atarsanız oyundan atıyor haberniz olsun Smile))
NoPanik
Isınmiş
Isınmiş
NoPanik

MesajKonu: Geri: Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım...   Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 11:09 am

arkadaşlar bu hle bende var çalışıyo ama error veri yo 1/2 saat oynayabilirisniz.bomba atmayın yeter.Ayrıca vista ve 7 dede çalışası için yönetici olarak çalıştır diyin .... Basketball [code]
Melak
Aktif
Aktif
Melak

MesajKonu: Geri: Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım...   Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 12:08 am

aga oluoda sınırsız cephane işlemio god mod hilesi bulun olmazsa ben bulurum olmazsa yaparım € harfi kod yazarken program filesteki anlamına geliomuş biliomuydunuz ben hep @ sanıodum Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım...   Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 1:58 am

Very Happy Very Happy
ertugrul17
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım...   Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım... Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 5:54 pm

beyler bende girerken wolfteam.bin yazıom oyuna girerken error code:5 yazıo napcam yardım pls

Sınırsız-Cephane 20 Ağustos %100 çalışıyor denendi Wolfteam Türkeydede çalışıyor Üstelik Resimli anlatım...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Wolfteam SekmeHack Resimli Anlatım %100 Çalışıyor. 20/08/2010
» Wolfteam MermiHack (AmmoHack) Versiyon 2 - 20/08/2010 Resimli Anlatım
» Sınırsız-Cephane
» Wolflite 10.3 calısıyor %100 denendi gel iceri bak + rep isterim bak
» Melak Cephane Sınırsız Atmayan Version