... || www.sondestan.tk || ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teknik destek ve bilgi paylaşim forumu.

Latest imagesGiriş yapAnasayfaAramaKayıt OlAvatar Seçin

Adobe Photoshop CS3 Full İndir

3 posters
YazarMesaj
duckindark
Admin
Admin
duckindark

Adobe Photoshop CS3 Full İndir Empty
MesajKonu: Adobe Photoshop CS3 Full İndir   Adobe Photoshop CS3 Full İndir Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 11:11 pm

Herşeyin bir temeli vardır. Bizim burda yaptığımız tüm işlerin temelinde de Adobe ‘nin bize sunduğu en baba grafik programı olan Photoshop vardır. Gördüğünüz gibi photoshop ile tüm grafik çalışmalarınızı başarıyla yapabilirsiniz. Program size en başta karışık gelebilir yeni öğreniyorsanız bıkmadan merakla herşeyini öğrenmeye çalışın derim sadece. Ben photoshop programını küçükken en az 5-6 kere yükleyip ben bunu yapamam diyerek geri silmişimdir ama en sonunda öğrendik bişiler ve halen de öğrenmeye devam ediyoruz. Uzun lafın kısasa sizde hemen öğrenmeye başlayınız tabi ilk önce photoshop programını indirerek (:

NOT: Arkadaşlar aranızda programda virüs var diyenler var. İçinde bir filter i virüs olarak görüyor dosyanın ismi ve uzantısı “Crystallize.8BF” dır. Tüm filterların uzantısı 8BF dir. Ben senelerdir kullanıyorum bu programı hiç de zararını görmedim isteyen indirir eyvallah, istemeyen indirmez. Lütfen virüs var diye yorum bırakmayınız.

http://rapidshare.com/files/211951339/Adobe-Photoshop-CS3-Full-Download-indir-enDengesiz.rar

Şifre: endengesiz.com

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)
1- Verdiğiniz linkten dosyayı indirdim, tıklıyorum şifre istiyor, ne yapmam lazım?
Cevap: Şifre istediği yere üst tarafta belirttiğim şifreyi yani “endengesiz.com” yazcaksınız arkadaşlar. Yoksa dosyaya erişemezsiniz.

2- Programı indirdim, kurma exe sine tıkladım, siyah ms-dos ekranı geldi, ne yapmam lazım?
Cevap: Ms-Dos ekranı sizi biraz bekletcektir. Zaten Wait.. bişiler yazıyordur orda. Biraz bekledikten sonra kurma kısmı gelecektir arkadaşlar.

3- Programı kurdum tam açılırken kapanıyor, ne yapmam lazım?
Cevap: Arkadaşlar virüs sistemlerinizi kontrol edeniz, bazı virüs sistemleri bazı programları engelliyor, engel varsa engeli kaldırınız photoshop açılacaktır.

4- Program süreli mi? Key felan istiyor mu?
Cevap: Arkadaşlar program süresizdir ve key felan istemez. Senelerdir ben kullanıyorum bu programı.

5- Vista kullanıcısıyım ve programa tıklayınca açılmıyor ne yapmam lazım?
Cevap: Masaüstündeki photoshopun kısayoluna sağ tıklayın. Özellikler deyin. Gelişmiş seçeneğine tıklayın. Gelen pencerede Yönetici olarak seçiyoruz. Uygula diyoruz. Sonra Uyumluluk yazılı yere gidiyoruz. Bu programı Yönetici olarak çalıştır diyoruz. Sonra uygula ve tamam diyoruz.
http://www.sondestan.tk
pcqopat
Aktif
Aktif
pcqopat

MesajKonu: Geri: Adobe Photoshop CS3 Full İndir   Adobe Photoshop CS3 Full İndir Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 8:00 pm

Rapidshare'de kaldırılmış ilgilenin lütfen ...
By_Bary
Isınmiş
Isınmiş
By_Bary

MesajKonu: Geri: Adobe Photoshop CS3 Full İndir   Adobe Photoshop CS3 Full İndir Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 9:08 am

saol admin
pcqopat
Aktif
Aktif
pcqopat

MesajKonu: Geri: Adobe Photoshop CS3 Full İndir   Adobe Photoshop CS3 Full İndir Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 9:23 pm

By bary sırf yalakasın rapidshareden kaldırılmış dosya denemden saol diosun .... Evil or Very Mad

Adobe Photoshop CS3 Full İndir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İnternet Download Manager Full Türkçe İndir (IDM Full Download)
» Pes 2010 Full Tek Link İndir !!
» Mdk 2 (Murder Death Kill) Full İndir
» Fifa 2010 Full Tek Link İndir !!!
» Assassin's Creed Full Tek Link İndir !