... || www.sondestan.tk || ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teknik destek ve bilgi paylaşim forumu.

Latest imagesGiriş yapAnasayfaAramaKayıt OlAvatar Seçin

Hardware (Hwıd) ID

3 posters
YazarMesaj
loselo01
Süper Mod
Süper Mod
loselo01

Hardware (Hwıd) ID Empty
MesajKonu: Hardware (Hwıd) ID   Hardware (Hwıd) ID Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 6:33 pm

Bildiginiz gibi her pc'nin kendine ait id'si var asagidaki dll dosyayasi ile tek bir serial olusturabilir programlariniz için koruma olusturabilirsiniz misal bu idleri kontrol ederek diger bilgisayarda kopyalamasini engelleyebilirsiniz...

info;

HardwareID.DLL is an standard windows dynamic link library(DLL). Allows you to get unique machine fingerprint collected from CPU, HDD, BIOS, NIC components.
Kaynak: Wardom [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

AzSDK HardwareID can work with Windows 9x to Vista, doesn't require to have administrator rights and can work in restricted areas. The fingerprint ID is obtained directly from the hardware, not from registry. Our solution allows you to select hardware to make ID as you wish.

AzSDK HardwareID is reliable API to generate unique simplified ID to identify each computer. You can use this ID to lock each license just by machine with your existing license copy protection. Now you can prevent unauthorized installation or coping and increase your sales.

Support many development languages, such as Delphi, C++Builder, VC, C#, VB, VB.NET, PowerBuilder, Visual Foxpro, Clarion ect.

info +dl link--> [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Arkadaslar sonra hwıdgen indiriyoruz ve orda kı yere

Hwıd ıd ınızı yazıp evt dıyonuz Hwıd Aktif
umrela123
Yeni Üye
Yeni Üye

Hardware (Hwıd) ID Empty
MesajKonu: Geri: Hardware (Hwıd) ID   Hardware (Hwıd) ID Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 3:40 pm

kardes bu ayar ne işe yarıo ya benim bilgisayar xp wall hack bulmadım yardım
emre454500
Yeni Üye
Yeni Üye

Hardware (Hwıd) ID Empty
MesajKonu: Geri: Hardware (Hwıd) ID   Hardware (Hwıd) ID Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 10:51 pm

krdes anlamadım ki bni ekle [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hwıdımı aktif edermisin

Hardware (Hwıd) ID
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben loselo01 Artık loselo011 cunku loselo01 carım calındı %100 HWID AKTIF GARANTI VERIYORUM HWID AKTIF GELIN BUYRUK ++ REP ++ ISTERIM ARTIK HER HILE ACILCAK HA +++ REP +++
» Hwıd ( Hardware ) Ayarı
» Hwid Nasıl Aktif Edilir ??
» KENDİ HWİD'İNİZİ KENDİNİZ AKTİF EDİN !
» Wolfteam HWİD %100 AKTİF 2011 BEN BULDUM LOSELO01 CARIM CALINDIGI ICIN LOSELO011