Teknik destek ve bilgi paylaşim forumu.

Giriş yapAnasayfaTakvimSSSÜye ListesiKullanıcı GruplarıAramaKayıt OlAvatar Seçin

Paylaş | 

WİN7 DE TR DE CALISAN WTCHAMS GEL LOSELO01 FARKIYLAA

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
loselo01
Süper Mod
Süper Mod

MesajKonu: WİN7 DE TR DE CALISAN WTCHAMS GEL LOSELO01 FARKIYLAA   C.tesi Ekim 16, 2010 12:29 pm

Arkadaslar Hıleyı ındırın ve calıstırın sonra oyna gırın bu kadarr

Calıstıgı isletim sistemi : Windows 7
surum : v3
yapımcı : usa

GAMEGUARD hata verince
more de
sonra closeyi tikla
hata düzelir
veya oyuna hilesiz gir
cik
yine düzelmesi lazim

Linkler :

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ONEMLİ

Onemli : Hacklar genelde win7 sp 1 de calısıyor ben sıze onu anlatacaım sımdı.
çalıştırı aç regedit e gir

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Windows içine gir orda CSDVersion bişi var ona tıkla gir değer verisi yazar ingsi neyse orda 0 yazar orayı 100 yap sonra kapat çık sonra res at artı sistemin sp 1

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hack calısmasa yada hata verırse oynun klosorunden logeventfıle yı sılın.

ss :

Hack calısmassa nutfen yazın duzeltelımm

Bu arada hack win7 de calısıyor.

------------------------------------------------------------------------------------------|
GAMEGUARD hata verince |
------------------------------------------------------------------------------------------|
more de |
sonra closeyi tikla |
hata düzelir |
veya oyuna hilesiz gir |
cik |
ve sorun duzelır |

En son loselo01 tarafından Paz Ekim 17, 2010 3:39 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
loselo01
Süper Mod
Süper Mod

MesajKonu: Geri: WİN7 DE TR DE CALISAN WTCHAMS GEL LOSELO01 FARKIYLAA   Paz Ekim 17, 2010 3:32 pm

Arkadaslar LINK KIRIKSA NUTFEN MSN MI EKLEYIN HACK I ORDAN ATAYIM HACK CALISIYOR SAHIDENDE OLUYOR YANI

MSN : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kullanıcı profilini gör
loselo01
Süper Mod
Süper Mod

MesajKonu: Geri: WİN7 DE TR DE CALISAN WTCHAMS GEL LOSELO01 FARKIYLAA   Ptsi Ekim 18, 2010 7:01 pm

ARKADASLAR UZGUNUM AMA HACKDA AZCIK SOLUCAN VURUS VAR O BILGISAYARA ZARAR VERMEZ ONDAN HACK I YONETICI OLARAK CALISTIRIP VIRUS PROGRAMINI KAPATIN OLE OYNAYIN BEN OLE YAPIYOM BILGISAYARIMDA SOLUCAN VURUS VAR AMA PC HIC COKMEDI BEN KENDI PC IMI 1 YIL ONCE ALDIM YANI YENNİİ Very Happy
Kullanıcı profilini gör
BekoXsX
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: WİN7 DE TR DE CALISAN WTCHAMS GEL LOSELO01 FARKIYLAA   Salı Ekim 19, 2010 11:54 am

Evet Loselo Haklısın Ve Teşekkürler Hacklerde O Kadarda Olacak Hack Kullanacaksan Virüsünede Katlanacaksın ..(: Smile
Kullanıcı profilini gör
umrela123
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: WİN7 DE TR DE CALISAN WTCHAMS GEL LOSELO01 FARKIYLAA   Salı Ekim 19, 2010 1:08 pm

ya yurur ken zorlanı saga basıon gitmio duz gitmio neden
Kullanıcı profilini gör
kachiq
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: WİN7 DE TR DE CALISAN WTCHAMS GEL LOSELO01 FARKIYLAA   Cuma Ekim 22, 2010 2:51 pm

ben seni dün oyunda gördüm gene hack vardı demi sende(pailende gördüm alıyodum seni)
Kullanıcı profilini gör
yunus98
Isınmiş
Isınmiş

MesajKonu: Geri: WİN7 DE TR DE CALISAN WTCHAMS GEL LOSELO01 FARKIYLAA   C.tesi Ekim 30, 2010 6:48 pm

inş. çalışır arkadaş indirioz bakalım bilgisayarı yeni aldım 1 ay felan oldu.Windows 7 inş. zarar vermez virus
Kullanıcı profilini gör
haratmanx
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: WİN7 DE TR DE CALISAN WTCHAMS GEL LOSELO01 FARKIYLAA   Paz Ekim 31, 2010 5:24 pm

calısmıyo lan yardım et
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: WİN7 DE TR DE CALISAN WTCHAMS GEL LOSELO01 FARKIYLAA   

WİN7 DE TR DE CALISAN WTCHAMS GEL LOSELO01 FARKIYLAA
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası