Teknik destek ve bilgi paylaşim forumu.

Giriş yapAnasayfaTakvimSSSÜye ListesiKullanıcı GruplarıAramaKayıt OlAvatar Seçin

Paylaş | 

Son Destan Lagsız Kasmadan Oynama (Pc Hızlandırma)

YazarMesaj
duckindark
Admin
Admin

MesajKonu: Son Destan Lagsız Kasmadan Oynama (Pc Hızlandırma)   Paz Ara. 27, 2009 7:30 pm

Merhaba arkadaşlar belki pc sistemi zorladıgından dolayı oyunu kasanlar olabilir onlara son sürat oyun keyfi yaşatmak için araştırma yaptım ve yardımcı olabilecek bilgiler buldum buyrun burdan yakın Smile

1.İlk Olarak Masaüstünüzde Mouse ile sağ tıklayıp özellikler'e tıklayın.

2.Ekran Koruyucusu Kaldırın.

3.Görümünü Şekildeki Gibi Ayarlayın.

4.Nerdeyse Herkeste Bulunan Flasdisk'leri Ram'e Dönüştürücez.

Arkadaşlar öncelikle şunu belirtiyim bu programı ben yazmadım. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Programın sitesi burasıdır.Program demo'dur.Googleda ararsanız crack bulabilirsiniz Ve demo sürümü her pc'yi açtıktan sonraki 4 saat için geçerlidir sonrasında program otomatik olarak kapanır.
Öncelikle Programı indirelim.

Download Link : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kurulum bittikten sonra Programımızı açalım.
1.Adım:
Evet arkadaşlar programımızı açtık.Flash diskimizi takıyoruz Ve ardından 1 Numara ile gösterdiğim "Ekle" butonuna basıyoruz.Bu butona bastıktan sonra eğer bilgisayarınız flashdiskinizi okuduysa Cihaz ekle kısmında çıkacaktır.Flash diskimizi seçtikten sonra eğer 2gb lık bir flashdisk takdıysak ön bellek miktarını seçin kısmından 2gb tın 1.7gb'ını seçiyoruz ve ardından Tamam'a basıyoruz.
2.Adım
Evet arkadaşlar şuan flashdiskimizi program gördü ve kendisi sistem durumunu % hesabı ile yükleyecektir bu işlem 2 veya 5 dk'nızı alabilir.Eğer hata verdiyse Önbellek Oluştura tıklıyoruz ve tekrar bekliyoruz.

Artık flashdiskinizi ram olarak kullanabilirsiniz.Çok fazla etki etmez ancak faydasını görürsünüz.

5.Görünüm Ayarlarını Değiştirerek Bilgisayarımıza Hız Katalım.

6.Oyundayken Son Destan'a Daha Fazla Ram Kullanımı Verelim.

Kullanıcı profilini gör http://www.sondestan.tk
guugogo
Prenses Mod
Prenses Mod

MesajKonu: Geri: Son Destan Lagsız Kasmadan Oynama (Pc Hızlandırma)   Paz Ara. 27, 2009 7:34 pm

iyi düşünmüssün patron faydalı olabilecek bilgiler Smile
Kullanıcı profilini gör
w0vien
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Son Destan Lagsız Kasmadan Oynama (Pc Hızlandırma)   Salı Ağus. 31, 2010 5:47 pm

[b]Teşekkürler..
Kullanıcı profilini gör

Son Destan Lagsız Kasmadan Oynama (Pc Hızlandırma)
1 sayfadaki 1 sayfası