... || www.sondestan.tk || ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teknik destek ve bilgi paylaşim forumu.

Latest imagesGiriş yapAnasayfaAramaKayıt OlAvatar Seçin

İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>>

3 posters
YazarMesaj
123456789
Aktif
Aktif
123456789

İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>> Empty
MesajKonu: İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>>   İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>> Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 5:01 pm

İlk Ünce Uyku modu,ölüm oyunu veya yıkım modu paien lab. bölümü ne girin.Sonra kırmızı takıma girin. Basladığınızda tam karşınızda birkac tane kutu var onların üstüne cıkacaksınız.oradan ise kırmızı borunun üstüne.
Buraya kadar sorun yok
Şimdi gelelim en zor kısma... ;D

I_____(En Zor Kısmı Görebilmek İçin"http://wolfteam06.yetkin-forum.com/)____________I
pcqopat
Aktif
Aktif
pcqopat

MesajKonu: Geri: İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>>   İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>> Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 6:12 pm

ya biri ilgilensin şunla direk reklam yaıpyo ama loselo ibnesi ilgilenmez amq Evil or Very Mad paydos olsa ağızlarının payını verirdi bunlara Sad
haratman
Isınmiş
Isınmiş
haratman

MesajKonu: Geri: İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>>   İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>> Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 8:28 pm

Very Happy Very Happy bu bug kapanalı ne kadar oluor Very Happy Very Happy kac yılın seyını koyyuyorsın )(
haratman
Isınmiş
Isınmiş
haratman

MesajKonu: Geri: İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>>   İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>> Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 8:49 pm

ama aerida calısıor turkte kapandı Smile Smile Smile Smile Very Happy
haratman
Isınmiş
Isınmiş
haratman

MesajKonu: Geri: İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>>   İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>> Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 12:23 am

+++++++++++++ reklamını si kerim senin
123456789
Aktif
Aktif
123456789

MesajKonu: Geri: İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>>   İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>> Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 4:14 pm

haratman m4l mısın amk. kanıtları war fotosunu çekip koycam buda sana gircek Mad
pcqopat
Aktif
Aktif
pcqopat

MesajKonu: Geri: İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>>   İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>> Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 4:15 pm

reklam yasak amq senin paydos gitti hemen ibnelik yap
123456789
Aktif
Aktif
123456789

MesajKonu: Geri: İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>>   İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>> Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 5:25 pm

paydos burdayken de yapıodum ztn Very Happy Sor paydosa bnm kimseden gizleyecek bir şeyim yok sadece dostca bir yaklaşım yaptım siz geri taptiniz size KARDEŞ FORUM OLABİLİRİZ dedim ama siz hmn resklam amk .... Mad
haratman
Isınmiş
Isınmiş
haratman

MesajKonu: Geri: İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>>   İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>> Icon_minitimeÇarş. Eyl. 22, 2010 12:11 am

Very Happy D: D:D Very Happy D: gir buga anında uyarı =)))))))))))))))))))))))))))) ne kadar iyimissin canımmmm :=Smile))))) Smile))))) Smile: Smile
123456789
Aktif
Aktif
123456789

MesajKonu: Geri: İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>>   İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>> Icon_minitimeÇarş. Eyl. 22, 2010 3:25 pm

ne uyarısı la ?? Oyun tarafından mı oyuncular tarafından mı ? Very Happy
haratman
Isınmiş
Isınmiş
haratman

MesajKonu: Geri: İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>>   İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>> Icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 1:53 pm

ARKADASLAR SAKIN BUGA GİRMEİN (BEN KARISMAM İSTER GİRİN Very Happy)BUGA GİRDİMMİ HEMEN UYARI GELİOR AMCIGINI Sİ KTİGİMİN MALI GİDE GİDE BU BUGU BULMUS (ZTN O BULMAMUSTIR)NESE GİRMEİN CARINIS GİDER BENİM CAR GİTTİ :@
123456789
Aktif
Aktif
123456789

MesajKonu: Geri: İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>>   İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>> Icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 4:41 pm

SENDE ĞEK M4LMIŞIN LA M4L GÖRDÜM DE SNNİN KADARINI GÖRMEDİM HA !
SANA DİOM BEN BUGDAN EL BİTEE KADAR CIKMIOM DİE SEN HALA CAR GİDİO DİON !
KEMİK CHAR ACIP DENEYİN ARKADAŞLAR! BÖYLELERİNE İNANMAYIN !

SİTEME BEKLERİM
haratman
Isınmiş
Isınmiş
haratman

MesajKonu: Geri: İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>>   İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>> Icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 5:03 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy işte mal olu mal karsımda duruor sen kimsin la çocuk Smile şimdi sus emsigini al otur yerine tmmı salak girince buga uyarı qelior diorum bu 'BUGDAN EL BİTEE KADAR CIKMIOM DİE SEN HALA CAR GİDİO DİON'işte gerizekalı mal :=)) nese ben ilgilenmem ister girin ister girmein hadi bb
123456789
Aktif
Aktif
123456789

MesajKonu: Geri: İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>>   İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>> Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 5:27 pm

işte bana diene bak sen git sıctıgın b*kla kale yap orda oyna la aile terbiyesi almamış cocuk
daha ne dediğini ne konuştugunu bilmio yazık rehabilitasyona git la sen
aile içi şidddet mi görüon sen s4l4k .. sen git yaşıtlarınla oyna m4l ! Mad

İşte Beklenen Paien Bugu Geldi..>>>..>>>
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» EN BUYUK İCAT BULUNDU İSTE WOLFTEAM IN SUPER İNJECTORUNU BEN BULDUM İSTE WOLFTEAM IN WİN 7 VE VİSTA DA CALISAN İNJECTORU ...
» KP BUGU
» Wolfteam Gül bugu
» KP BUGU İLE İLGİLİ
» KP BUGU % 1200 ÇALIŞIYOR ;D