... || www.sondestan.tk || ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teknik destek ve bilgi paylaşim forumu.

Latest imagesGiriş yapAnasayfaAramaKayıt OlAvatar Seçin

WolfTeam Aeria Games -Üyelik-

4 posters
YazarMesaj
cihatsamil
Isınmiş
Isınmiş
cihatsamil

WolfTeam Aeria Games -Üyelik- Empty
MesajKonu: WolfTeam Aeria Games -Üyelik-   WolfTeam Aeria Games -Üyelik- Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 7:05 pm

WolfTeam Aeria Games Üyelik linkini buldum ama herseyi yazıoyorum yanında yeşil v işareti çıkıyo şifreyi yazıyom kırmızı çarpı çıkıyo bi türlü şifreyi oluşturamadım biri bana aeria gamesden üyelik alabilirmi? özellikle

loselo01 ve PaYDoS yardım edin lütfen
KABADAY1
Yeni Üye
Yeni Üye
KABADAY1

MesajKonu: Geri: WolfTeam Aeria Games -Üyelik-   WolfTeam Aeria Games -Üyelik- Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 7:50 pm

Su uyelık lınkını paylassan bea usta Very Happy ama aria gamesin deyil wolfteamın (wolfteam aria games) in Very Happy
tusacan
Isınmiş
Isınmiş

MesajKonu: Geri: WolfTeam Aeria Games -Üyelik-   WolfTeam Aeria Games -Üyelik- Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 8:49 pm

kardes bnde bu gün oldum üye bak bişe_bişe_2111 gibi yapcaksın
rakamda olcak alt çizgide yaz girdim aeriaya kötü bnce orda oynama +rep Very Happy verrsn sevinirim
cihatsamil
Isınmiş
Isınmiş
cihatsamil

MesajKonu: Geri: WolfTeam Aeria Games -Üyelik-   WolfTeam Aeria Games -Üyelik- Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 9:03 pm

tusacan rep almak için farklı yollar denemelisin dostum başarısızsın üyeliğimi aldım sadece aeriagamesden bi üyelik alıyosun o tüm oyunlar için geçerli aldınya bi üyelik o üyeliği istersen shaiyada kullan ister wolfteamda kullan istersen hepsinde kullan! üyelik linki bu:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
KABADAY1
Yeni Üye
Yeni Üye
KABADAY1

MesajKonu: Geri: WolfTeam Aeria Games -Üyelik-   WolfTeam Aeria Games -Üyelik- Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 9:09 pm

Saolun dostlarım bide su wolfteam aria game deki nakitle alınabilcek silahları belese alma hackını bi bulsam bana yeter Very Happy
cihatsamil
Isınmiş
Isınmiş
cihatsamil

MesajKonu: Geri: WolfTeam Aeria Games -Üyelik-   WolfTeam Aeria Games -Üyelik- Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 9:12 pm

ben aeriagamesin wolfteamını indirdim kurdum şimdi yama yüklüyorum 119 tane parça var şuan 87.sini yüklüyor bayaa zor bu yama işi bende birsürü wolflite indirdim hileleri bi çalıştırsam varyaaa...
tusacan
Isınmiş
Isınmiş

MesajKonu: Geri: WolfTeam Aeria Games -Üyelik-   WolfTeam Aeria Games -Üyelik- Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 12:25 pm

ya aeria games çok kötü bence ama oynayan baya türk var hangi bölüme girdiysem 1 tane mutlaka çıkıyor
cihatsamil
Isınmiş
Isınmiş
cihatsamil

MesajKonu: Geri: WolfTeam Aeria Games -Üyelik-   WolfTeam Aeria Games -Üyelik- Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 7:41 pm

ben daha hiç hile açmadan oyuna giriyorum kamp seçme yerinde hangisine tıkladıysam dc yiyorum atıyor
alibabaholding
Aktif
Aktif
alibabaholding

MesajKonu: Geri: WolfTeam Aeria Games -Üyelik-   WolfTeam Aeria Games -Üyelik- Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 4:13 pm

sıkıcı bence en iyisi tr ya trden güzeli yok

WolfTeam Aeria Games -Üyelik-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WolfTeam Aeria Games -Sorun-
» WolfTeam Aeria Games -Özellikler-
» wolfteam aeria games bilen gelsin......
» WolfTeam Aeria Games Çalışan Hile -Windows XP-
» WOLFTEAM 2O EURO YA ALINAN HACK (WOLFTEAM AERİA DA CALISIYOR TEK)