... || www.sondestan.tk || ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teknik destek ve bilgi paylaşim forumu.

Latest imagesGiriş yapAnasayfaAramaKayıt OlAvatar Seçin

PayDos Arkadasımız Ve Ben ....

+14
Melak
miedo_06
npt3
GötüneGirsin
haratman
linqinpark
sametzx
nader12ndeu
baturia
cihatsamil
12312344
derser
wakon5544
loselo01
18 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

PayDos WS Loselo01
Paydos kazanır
PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Vote_lcap56%PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Vote_rcap
 56% [ 35 ]
Loselo01 kazanır
PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Vote_lcap5%PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Vote_rcap
 5% [ 3 ]
PayDos loselo01 ın emegini caldı ondn ban yemeli...
PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Vote_lcap27%PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Vote_rcap
 27% [ 17 ]
Admin loselo01 e Rutbe vermeli
PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Vote_lcap11%PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Vote_rcap
 11% [ 7 ]
Toplam Oylar : 62

Anket kapatıldı

YazarMesaj
loselo01
Süper Mod
Süper Mod
loselo01

PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Empty
MesajKonu: PayDos Arkadasımız Ve Ben ....   PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 6:45 pm

PayDos Arkadasımız Benım actıgım konuları alıntı yaparak actı ve bu sayede moderator olmus.

PayDos benım konularımı caldı.

Ben ondan daha cok konu actım moderetor olmadım. nese ...

Arkadaslar PayDos arkadasımız benım konularımı calarak bu sitede rutbe atlıyor.

Ama ben kendı konularımı kendım yaparak 1 super mod dan baska rutbe olmadım.

Admin bu konuya ilgilenirsen sevinirim.

Saygılarımla loselo01
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: PayDos Arkadasımız Ve Ben ....   PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 8:35 pm

Ben senin hiç bir konunu çalmadım. Çaldığım hiç bir konu da yok. Şuana kadar da o kadar online değilsin ve online süren de az. Çaldığın konum varsa göster!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: PayDos Arkadasımız Ve Ben ....   PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 8:38 pm

Admin! Loselo01 Benim bütün mesajlarımı siliyor 118 mesajdan 65 mesaja düştüm! Loselo01 Haksızlığına tükürüyüm
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: PayDos Arkadasımız Ve Ben ....   PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 8:41 pm

Loselo şunu anlayamıyorum beni kıskanmanın sebebi ne, beni çekememenin sebebi ne ?
wakon5544
Isınmiş
Isınmiş
wakon5544

MesajKonu: Geri: PayDos Arkadasımız Ve Ben ....   PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 9:09 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

herkezin alintisini yapiosun herkezin emeğini caliosun
örnek istersen alta bak.. adam lar ne yazarsa yazmak zorundamiisin reziL

örnegide sunuyorum paydos....

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son wakon5544 tarafından Perş. Ağus. 12, 2010 9:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: PayDos Arkadasımız Ve Ben ....   PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 9:21 pm

Ne alaka ?? Onla ne alakası var ??? Ben sadece bölüm istetim ??
derser
Isınmiş
Isınmiş

MesajKonu: Geri: PayDos Arkadasımız Ve Ben ....   PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 12:26 am

bu bi yarış sa eğer kazanmasını bilicen yeri gelicek alıntıdayapıcan karda yuruyup izini belli etmicen kimseyide ilgilendirmez. 1 de zatn hicbiri doru durust cals mıo..
derser
Isınmiş
Isınmiş

MesajKonu: Geri: PayDos Arkadasımız Ve Ben ....   PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 12:53 am

paydos emek hırsızlığı gunah x))))
12312344
Isınmiş
Isınmiş

MesajKonu: Geri: PayDos Arkadasımız Ve Ben ....   PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 12:38 pm

paydos siker loseloyu
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: PayDos Arkadasımız Ve Ben ....   PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 1:54 pm

Destek İçin tşk ler arkadaşlar.

ADMİN KONUYLA İLGİLENİRSEN SEVİNİRİM Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: PayDos Arkadasımız Ve Ben ....   PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 1:56 pm

Şunu da söyleyim Smile Arkadaşlar çalışan hile konumu loselo silmiş. Beni çekemediği besbelli ortada. Benim de silme yetkim var ama Ben Şerefsizlik peşinde koşmuyorum. Bu işi hakkıyla yapıyorum... Ama loselo benim 120 mesajımı 70 mesaj yaptı ! İstesem onun bütün mesajlarını silerim ama bunu yapmıyorum! Ve açtığım konuların hiç biri loselonun konusuyla aynı değil !!! Gururuna yediremediği için mesajlarımı ve konularımı sildi!!!
cihatsamil
Isınmiş
Isınmiş
cihatsamil

MesajKonu: Geri: PayDos Arkadasımız Ve Ben ....   PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 9:23 pm

Bana ikinizden biri aeria gamesde çalışan hile bulsun kim bulursa oyum ondan yana PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Icon_biggrin
12312344
Isınmiş
Isınmiş

MesajKonu: Geri: PayDos Arkadasımız Ve Ben ....   PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 2:58 pm

paydos sen loselonun bacısını sülalesini anasını ebesini sikersin loselo orospu amık virüslü çalışmayan hile koyuyo onun yüzünden ban yedim aeria gamesde amık loselo oç amcık orospu loselo
baturia
Yeni Üye
Yeni Üye
baturia

MesajKonu: Geri: PayDos Arkadasımız Ve Ben ....   PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 5:36 pm

Turkeyde çalışan hack bulun.Kim bulursa daha iyidir.xD HADİ!
nader12ndeu
Isınmiş
Isınmiş
nader12ndeu

MesajKonu: Geri: PayDos Arkadasımız Ve Ben ....   PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 1:31 am

beyler paydos emek hırsızı degil asıl loselo emek hırsızıdır o hep oyundestekten çalıyor konuları alıntı yapıyor bu 1 yok wolfliteyi oyapmış yarram ananı kandır git bide o sorulara bence şu olmalıydı loseloya yarra basmalı..
sametzx
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: PayDos Arkadasımız Ve Ben ....   PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 9:30 pm

paydosmu slkmısınız loselo01 adam gibi adamdır hem o daha önce moderatör oldu ve size yardım ettin şimdi k..çınız yemiyo adama laf atıyonuz
linqinpark
Isınmiş
Isınmiş

MesajKonu: Geri: PayDos Arkadasımız Ve Ben ....   PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 10:33 pm

samet siqtir ibiş Very Happy loselo yaramı alsın Very Happy İbne loselo Very Happy Bi sikim yapamıyo kendini bi sik sanıyo oyundestekten çalıyo oç hep zaa Very Happy aq samet işi bilmeden konuşma Very Happy PAYDOS LOSELOYU SİqEr Very Happy
sametzx
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: PayDos Arkadasımız Ve Ben ....   PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 12:30 am

bende annanı siker Very Happy olurmu paydos baban zaten
linqinpark
Isınmiş
Isınmiş

MesajKonu: Geri: PayDos Arkadasımız Ve Ben ....   PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 12:31 am

Siqtir oç sen loselosun aq torunu
haratman
Isınmiş
Isınmiş
haratman

MesajKonu: Geri: PayDos Arkadasımız Ve Ben ....   PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 7:01 pm

loselo ananı sikem senin gibi insanın ben ..... verdigin hacklar aeridakı carımdan oldu aeridakı carın ne kadar ugrasmıstım tmm mı sikim seni Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
haratman
Isınmiş
Isınmiş
haratman

MesajKonu: Geri: PayDos Arkadasımız Ve Ben ....   PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 7:03 pm

loselo ban yemeli hep çarların ban yemesi için ugrasıo o.ç
GötüneGirsin
Yeni Üye
Yeni Üye
GötüneGirsin

MesajKonu: Geri: PayDos Arkadasımız Ve Ben ....   PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 1:52 pm

loselo böyle bir sitenin bedava açıldıgını benden duyunca hemen kostu kendsıne açtı orda admin oldu bu sıteyı bıraktı sayemde :DDDD
npt3
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: PayDos Arkadasımız Ve Ben ....   PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 4:22 pm

Admin bende şayidim PaYDoS konu çalıyor benim konum diyne geçiniuor
npt3
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: PayDos Arkadasımız Ve Ben ....   PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 4:24 pm

Losole sen bizim herşeyimizsin babanın sikindeki kıllar götüne girsin Very Happy
npt3
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: PayDos Arkadasımız Ve Ben ....   PayDos Arkadasımız Ve Ben .... Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 4:46 pm

len sen PaYDoS un tırnağı bile olamazsn len

PayDos Arkadasımız Ve Ben ....
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» paydos bakarmısın
» pAYDOS KİLİTLEME DOGRUSU BU :@
» Paydos Lütfen Bak !
» Paydos lutfen bak
» Ban İstiyorum ! Paydos Bak